DOvE-M Tibia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mektup Zinciri

Mektup Zinciri Empty Mektup Zinciri

Mesaj  Ömer C.tesi Ağus. 15, 2009 12:15 pm

DOĞRU SÖZE NE DENİR!!!

2004 ve 2005 yılında bana zincir mektup gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.

1- Sayenizde tuvalet temizlemekte kullanıldığını öğrendiğim Cola'yı içemez oldum.

2- AIDS virüsü taşıyan iğneler popoma batacak korkusuyla sinemaya gidemez oldum

3- Deodorantlar kanser yapıyor diye sayenizde artik bir domuz gibi kokuyorum.

4- Marketlerde yaşlı kadınlar beni kandırıp parfüm koklatacağım diye bayıltıp kaçırır korkusuyla ya markete gitmiyorum ya da yaslı kadınlara asla yârdim etmiyorum.

5- Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefona bile cevap veremiyorum.

6- Yiyeceklerin içinde neler olduğunu açıkça ifsa etmeniz karşısında korkudan yemek yiyemez oldum.

7- Üstüne kesin fare sıçmıştır diye hiçbir kutu içeceği içemiyorum.

8 - Çok beğensem bile ya içkime ilaç koyup beni uyutup organlarımı çalar ve buz dolu küvetin içinde uyanırsam diye bana yaklaşanları tersliyorum.

9- Tüm birikimlerimi hastanede yatan ve ölmek üzere olan çocuklara yatırdım. Beş parasız kaldım.

10- Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten evden dışarı çıkamaz oldum.

11- Bir maili forward etmedim başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı kaybettim.

ŞİMDİ: Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiye yollamazsan, ishal bir kuş sabah aksam kafana sıçacak ve hayati sana dar edecektir.
Ömer
Ömer

Puanlar : 124
Rep Puani : 19